Üretim

Üretim Kabiliyeti

İtalyan Ratti ve RPR marka two-for-one kovalı büküm makina ve fantazi iplik makine parkuru ile ev tekstili ve giyim sektörüne yönelik bükümlü ve fantazi iplik üretimi yıllık 1000 ton üzeri büküm  ve 800 ton fantazi iplik kapasitesi  ile hızlı, esnek ve sürdürülebilir kalite odaklı devam etmektedir.

Üretilen iplikler ile Örme,Triko,Raşel,Brode,Dokuma ve Jakar kumaş üretimlerinde kullanılmaktadır. İpliklerimiz Ev Tekstil’i sektöründe Perdelik,Döşemelik Kumaş,Brode,Kadife,Havlu ve Halı üretimlerinde kullanılmaktadır.Ayrıca ipliklerimiz Giyim Endüstrisinde Erkek Giyim,Bayan Giyim,Örme,Triko,Çorap,Raşel Örgü,Eşarp,Dantel ve Nakış üretimlerinde kullanılabilir.Fabrika bünyesinde; 20 denyeden 600 denyeye, dakikada 120 turdan 2800 tura kadar iplik bükümü yapılmaktadır.

Kalite standartlarının sürekliliği ve geliştirilmesi için 2018 yılında başlayan ISO sertifikasyon çalışmaları ile üretim kabiliyeti önemli bir ivme kazanarak müşterileri yeni numune taleplerine hızlı cevap verme sürecinde fabrika bir ar-ge merkezine niteliğine dönüştürülmektedir.

  • Üretim Kabiliyeti
  • Kapasite: Bükümlü İplik 1000 Ton Yıllık. Fantazi İplik 800 Ton Yıllık.
  • Denye: 20-600
  • Tur: 120-2800

Bükümlü Floş İplik

Listemizdeki tüm floşlar hem parlak hem de mat olarak talep edilebilir. Centrifugal ve  Continue olarak talep edilebilir. 1. kalite Egret marka Çin floşudur.

Bükümlü Polyester İplik

Polyester’ler 1. kalite olup ya Indorama ya da Century marka olmaktadır. Her türlü özel Denye ve Tur’da ki iplik taleplerinizi çalışabiliriz. Tekstüre iplikler istenirse parlak olarak da temin edilebilir.

Fantazi İplik

Firmamız yıllık 500 ton fantezi iplik üretimi ile Giyimde Bayan ve Erkek kumaş üreticilerine, Ev Tekstilinde ise Döşeme, Perde, Kadife ve Brode kumaşı üreticilerine hizmet vermektedir.

Bizi Farkı Kılan Yaklaşımlarımız

Çözüm Odaklılık

Üretim hassasiyetini dikkate alarak müşterilerimize değer katmak ve yeni yaklaşımlar sunmak.

Sürekli Gelişim

Sektör dinamiklerini yakından takip ederek ARGE çalışmaları yapmak ve yeni numune taleplerine çok hızlı cevap vermek.

Özgün Üretim

Üretici gözü ile kumaş üretimdeki tüm süreçleri düşünerek müşterilerimize özel üretim çözümleri sunmak.